Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Costa Rica Tarrazu 1000 g

Káva - Costa Rica Tarrazu 1000 g

100% ARABICA Kostarika sa radí medzi krajiny, ktoré pestovanie a výrobu kávy doviedli takmer k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochádza z regiónu Tarrazu, kde sú kávovníky pestované na vyhasnutých vulkánoch, vo vysokých nadmorských výškach. Tu káva získa ...

17.94 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 1 kus


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Costa Rica Tarrazu 100 g

skladom 5+ kusov

2.91
Káva - Costa Rica Tarrazu 250 g

skladom 5+ kusov

5.14


 
17.94

100% ARABICA

Kostarika sa radí medzi krajiny, ktoré pestovanie a výrobu kávy doviedli takmer k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochádza z regiónu Tarrazu , kde sú kávovníky pestované na vyhasnutých vulkánoch, vo vysokých nadmorských výškach. Tu káva získava svoju hodvábnu, ale stále bohatú chuť s jemnou, hustou a súdržnú cremou . V šálke nachádzame jemne sladkú, čokoládu pripomínajúce, výnimočnú chuť. Kostarická káva je priamo vhodná pre dámy , ale aj pre tých, ktorí s plantážový kávou začínajú. Nechajte sa zvádzať silou životodarných vôd Pacifiku.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.