Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Káva - Columbia Supremo 250 g

Káva - Columbia Supremo 250 g

100% ARABICA Columbia Supremo je káva latinskoamerického pôvodu. Táto káva ukrýva jemný podtext karamelu, ktorý pomaly doznieva ešte niekoľko okamihov po vypití šálky. Typicky zaujímavá štruktúra chuti po vlašských orechoch a smotane len podčiarkuje plné telo ...

Ďalšie informácie >

6.32 €
5.69 €

5.69 €, zľava 10%, ušetríte 0.63 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS694


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Columbia Supremo 100 g

skladom 5+ kusov

2.92 €
2.63
Káva - Columbia Supremo 1000 g

skladom 5+ kusov

21.15 €
19.03


 
5.69

100% ARABICA

Columbia Supremo je káva latinskoamerického pôvodu. Táto káva ukrýva jemný podtext karamelu , ktorý pomaly doznieva ešte niekoľko okamihov po vypití šálky. Typicky zaujímavá štruktúra chuti po vlašských orechoch a smotane len podčiarkuje plné telo kávy. Salvia Paradise® vám prináša túto kávu stredne upraženú, vhodnú pre prípravu espressa. Káva Columbia Supremo sa radí medzi kávy gurmánske . Kolumbia je vďaka svojim podmienkam pre pestovanie kávy radená medzi najväčších producentov kávy.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.