Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Brasil Santos 1000 g

Káva - Brasil Santos 1000 g

100% ARABICA Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Santos je jednou z najznámejších odrôd na svete, má hutnú cremu s minimálnou horkosťou, plným a vyváženým telom. Milovníci kávy ocenia jemnú mandľovú chuť s nádychom kakaa ...

16.53 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1437


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Brasil Santos 100 g

skladom 5+ kusov

2.51
Káva - Brasil Santos 250 g

skladom 5+ kusov

5.28


 
16.53

100% ARABICA

Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Santos je jednou
z najznámejších odrôd na svete, má hutnú cremu s minimálnou horkosťou, plným a vyváženým telom . Milovníci kávy ocenia jemnú mandľovú chuť s nádychom kakaa a čokolády . Brasil Santos sa vyznačuje nízkou kyslosťou a nežným nádychom sladkosti . Výborne sa hodí ako typická ranná káva. Brasil Santos od Salvia Paradise® pochádza z regiónu São Paulo. Sparte čerstvo rozomletá ručne zberaná zrna a vychutnajte si svoj obrad, pri ktorom vám plesajú chuťové bunky.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.