Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Káva - Brasil Santos zelená nepražené 500 g

Káva - Brasil Santos zelená nepražené 500 g

100% ARABICA BRASIL SANTOS nepražené Salvia Paradise® vám prináša jedinečnú možnosť upražiť si doma vlastný kávu podľa chuti a ľubovôle. Pri troche cviku a trpezlivosti možno dosiahnuť prekvapivých výsledkov. Kávu pražíme do svetlo hneda. Spracovaním získavate b ...

Ďalšie informácie >

7.71 €
7.24 €

7.24 €, zľava 6%, ušetríte 0.47 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS961m500


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Brasil Santos zelená nepražené 250 g

skladom 5+ kusov

4.04 €
3.80
Káva - Brasil Santos zelená nepražené 1000 g

skladom 5+ kusov

14.16 €
13.31


 
7.24

100% ARABICA BRASIL SANTOS nepražené

Salvia Paradise® vám prináša jedinečnú možnosť upražiť si doma vlastný kávu podľa chuti a ľubovôle. Pri troche cviku a trpezlivosti možno dosiahnuť prekvapivých výsledkov. Kávu pražíme do svetlo hneda. Spracovaním získavate brazílsku kávu, jednu z najznámejších odrôd na svete, ktorá má hutnú cremu s minimálnou horkosťou, plným a vyváženým telom . Milovníci kávy ocenia jemnú mandľovou chuť s nádychom kakaa a čokolády . Brasil Santos sa vyznačuje nízkou kyslosťou a nežnú prímesí sladkosti .

Výborne sa hodí ako typická ranná káva . Vypiť šálku kávy vlastnoručne upraženej z čerstvo rozomletých, ručne zbieraných zŕn je obrad, pri ktorom vám plesajú chuťové bunky.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Výhodou zelenej nepraženej kávy je nižšia cena a ročné trvanlivosť.

Zelenú kávu nepražené uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote.