Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pornatka kokosová - FU LING 70 g

Pornatka kokosová - FU LING 70 g

Pornatka kokosová - Pori Cocos - FU LING: je použité sklerocium, ktorá je tvrdý vnútorný útvar pevne spletený tzv. Hýfami. Pornatka kokosová má ľahko sladkastú neutrálnu chuť. Neobsahuje nežiaduce prímesi ani konzervačné prostriedky. Neobsahuje cukor. Je mož ...

4.76 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.76

pornatka kokosová - Pori Cocos - FU LING: je použité sklerocium, ktorá je tvrdý vnútorný útvar pevne spletený tzv. Hýfami. Pornatka kokosová má ľahko sladkastú neutrálnu chuť .

Neobsahuje nežiaduce prímesi ani konzervačné prostriedky. Neobsahuje cukor. Je možné osladiť cukrom alebo medom.

Keďže pornatka nie je v Európe príliš známou rastlinou a jej užívanie nie je hojne rozšírené, žiadna spoločnosť nepodala návrh na uznanie niektorého zo zdravotných tvrdení, pre ktoré je pornatka tradične používaná, a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 teda nesmieme o týchto zdravotných prínosoch informovať. Viac informácií nájdete v herbári.

Užívanie:
1 × denne dáme 3-10 g (jednu vrchovatú čajová lyžičku až lyžicu) do 200-500 ml studenej vody a cca 15-30 min. varíme (v prípade potreby dolejeme vodu). Tiež je možné sklerocium nadrviť v mažiari a množstve priamo zapiť vlažnou vodou. Urýchlime tak prípravu a zvýšime vstrebateľnosť.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Krajina pôvodu: Čína

Surovina pre prípravu bylinného čaju - náleve