Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Leskokôrka lesklá - Reishi 500 g

Leskokôrka lesklá - Reishi 500 g

Ponúkame vám vzduchotesne balené sušené plátky Ganoderma lucidum čiže LESKLOKORKA lesklé, nazývané tiež v tradičnej čínskej medicíne Reishi Ling Zhi. V TCM bývala leskokôrka užívaná až do množstva 9 g za deň. Toto balenie býva v Číne a Japonsku doporučované n ...

38.55 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Leskokôrka lesklá - Reishi 250 g

skladom 5+ kusov

25.69


 
38.55

Ponúkame vám vzduchotesne balené sušené plátky Ganoderma lucidum čiže LESKLOKORKA lesklé, nazývané tiež v tradičnej čínskej medicíne Reishi Ling Zhi. V TCM bývala leskokôrka užívaná až do množstva 9 g za deň. Toto balenie býva v Číne a Japonsku doporučované na mesiac intenzívnej kúry pre 2 osoby. Leskokôrka bola výsadou cisárov, ktorí ju užívali ako elixír mladosti. Je takmer výsmechom kupovať túto hubu rozomletou v tabletách o váhe 500 mg, navyše za neadekvátne cenu.

Leskokôrka sa využíva predovšetkým:

 • k podpore imunitného systému,
 • na udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi,
 • k podpore normálneho fungovania obehového systému.

  Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ( ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

  V Číne býva leskokôrka obvykle používaná vo forme rozomletého prášku z huby či čaju, v množstve od 1,5 do 9 g denne, avšak je vhodné nastaviť dávkovanie po konzultácii so svojím lekárom.

  Tradičné použitia:
  Sušenú lesklokôrovka je vhodné pred použitím najprv nasekať či rozomlieť a potom približne 5 g sušiny vložiť do 500 ml studenej vody a priviesť k varu. Na miernom ohni povaríme najmenej 15 min. (Odporúčame aspoň 30 min.), Potom scedíme a popíjame v priebehu dňa 3 šálky. Neodporúčame drví špongiu do zásoby, prášok vplyvom skladovania rýchlo degraduje.

  Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu