Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Reštart tea 100 g

Reštart tea 100 g

Restart Tea je tvorený kombináciou vyzretého pchu-eru, plodov kustovnice čínskej a mletého plodu schizandry čínskej. Schizandra čínska patrí medzi antioxidanty, podporuje funkciu pečene, ktorá prečisťuje a udržuje ich prirodzené zdravie. Čajovník čínsky napomáha ...

Ďalšie informácie >

6.76 €
6.09 €

6.09 €, zľava 10%, ušetríte 0.67 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS2040


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.09

Restart Tea je tvorený kombináciou vyzretého pchu-eru, plodov kustovnice čínskej a mletého plodu schizandry čínskej.

Schizandra čínska patrí medzi antioxidanty, podporuje funkciu pečene, ktorá prečisťuje a udržuje ich prirodzené zdravie.

Čajovník čínsky napomáha k osvieženie celého tela. Povzbudzuje duševné i fyzické schopnosti. Priaznivo pôsobí na kognitívne výkon, podporuje vitalitu a bdelosť, napomáha odstráneniu pocitu únavy.

Restart Tea je vhodný na popíjanie počas celého dňa, najmä v období náročnom na psychický a fyzický výkon. Jeho užívanie odporúčame aj počas jarného obdobia a na zmiernenie vedľajších účinkov nadmernej konzumácie alkoholu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch týchto rastlín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: Camellia sinensis, Lycium chinense, Schisandra chinensis

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy : Jednu polievkovú lyžicu (5 g) zalejeme 200 ml vriacej vody a lúhujeme 3-5 min. (Podľa požadovanej chuti). Užívame 2-3 × denne.

Ochutený čaj