Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Pure Peru 40g

Pure Peru 40g

Pure Peru je zmes, ktorá je zmiešaná podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny a zmiešaním v správnom pomere vzniká vysoko účinný očistný ...

Ďalšie informácie >

4.79 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1423


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
4.79

Pure Peru je zmes, ktorá je zmiešaná podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny a zmiešaním v správnom pomere vzniká vysoko účinný očistný prostriedok.

Zmes je zložená z týchto bylín:

Manayupa , lat. Desmodium adscendens , pochádza z horských oblastí Peru, kde je považovaná za tradičné rastlinu a sú jej pripočítané takmer až magické účinky. V kečuánčine znie jej názov "runa mana yupana", čo sa dá preložiť ako "jej vlastnosti sú nespočetné". Za čias Inkov bolo užívanie manayupy privilégiom vyšších spoločenských vrstiev a malo čiastočne obradný, až kultový charakter. Manayupa je doporučovaná pre podporu a čistenie pečene .

Canchalagua, lat. Schkuhria pinnata , je pôvodom z Južnej Ameriky, jej náleziská sú skôr v suchších hornatých regiónoch v nadmorskej výške od 2 000 do 3 000 metrov. Hojne sa nachádza v údoliach uprostred And na území dnešného Peru. Tradične sa canchalagua vyslovuje ako "kančalágua".

Chanca piedra, lat. Phyllanthus niruri , je jednoročná bylina rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na močové ústrojenstvo . Španielsky názov možno preložiť ako "kameň" alebo "drvič kameňov", čo napovedá, prečo je Chanca piedra užívaná - prispieva k udržaniu normálnej funkcie močových ciest a obličiek . Chanca piedra je antioxidant , podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu, udržuje dobré zdravie. Má vplyv na metabolizmus tukov v krvi a krvný tlak, odporúča sa na (pre) menštruačný syndróm a tlmenie sprievodných symptómov menopauzy . Chanca piedra pôsobí relaxačne na duševnú a fyzickú pohodu. Odporúča sa pre normalizáciu pH v žalúdku a kĺbovej zdravie.

Cola de Caballo, lat. equisetum giganteum , patrí k najväčším přesličkám sveta, tomu zodpovedá aj jej ďalší názov - praslička obrovská. Je juhoamerickú odrodou prasličky roľnej. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín na zemi. Užívala sa už pred stovkami rokov a dodnes je populárny v celom Peru a ďalších krajinách Južnej Ameriky.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto kombinácie bylín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Upozornenie: Neprekročiť odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre tehotné ženy, dojčiace ženy a malé deti. Nenahrádza pestrú stravu. Skladovať v suchu a tme mimo dosahu detí.

Zloženie: Desmodium adscendens, Schkuhria pinnata, Phyllanthus niruri, Equisetum giganteum.

Tradičné použitie:
Jednu polievkovú lyžicu vložíme do 750 ml studenej vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme 5-10 min. a necháme ďalších dvadsať minút odstáť. Potom scedíme a celé množstvo rozdelíme do troch dávok, ktoré užívame počas dňa.

Doplnok stravy