Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Muňa - Wira antigrip 70 g

Muňa - Wira antigrip 70 g

Muňa-Muna (Minthostachys setosa) a Wira-Wira (Gnaphalium graveolens) sú peruánskej perly medzi bylinami. Obe byliny sú používané samostatne, samozrejme zatiaľ len zmiešaním v pomere 50: 50 vznikne prostriedok s nesmiernou účinnosťou. Prečo už nie sú z týchto bylín ...

Ďalšie informácie >

5.51 €
5.18 €

5.18 €, zľava 6%, ušetríte 0.33 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS564


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.18

Muňa-Muna (Minthostachys setosa) a Wira-Wira (Gnaphalium graveolens) sú peruánskej perly medzi bylinami. Obe byliny sú používané samostatne, samozrejme zatiaľ len zmiešaním v pomere 50: 50 vznikne prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nikto nikdy nemôže patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Tradičné použitie - nutné dodržať :
Do jedného litra studenej vody vložíme 5 g byliny Muňa - Muňa (vrchovatá polievková lyžica) a 5 g byliny Wira-Wira (menšie polievková lyžica). Privedieme k varu a na miernom ohni pod pokrievkou varíme 3-5 minút. Byliny nesmieme prevariť moc dlho, inak vytekajú účinné silice. Toto je dávka pre jedného človeka na jeden deň. Je nutné ju vypiť celú. K podchytenie v prvej fáze stačí pripraviť odvar na jeden a pol až dva dni. V prípade akútneho zasiahnutia organizmu pijeme do celkovej úľavy 3-4 dni a potom ešte 3 dni polovičnú dávku.
Byliny je možné piť až 3 týždne v kuse. Potom je vhodná min. 10-dňová prestávka.

Kombinácia Muňa-Wira má príjemnú chuť a vôňu po mäte ...

Keďže tieto dve byliny nie sú v Európe príliš známe a ich užívanie nie je hojne rozšírené, žiadna spoločnosť nepodala návrh na uznanie niektorého zo zdravotných tvrdení, pre ktoré sú byliny tradične užívané a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 teda nesmieme o týchto zdravotných prínosoch informovať. Viac informácií nájdete v herbári.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu