Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Jarné pomoc - rakytník / schizandra / kakao 400 g

Jarné pomoc - rakytník / schizandra / kakao 400 g

Balíček jarný pomoc je unikátnym komplexom bylín. Balíček jarné pomoc využívame väčšinou po dlhých zimných mesiacoch, kedy trpíme jarnou únavou a potrebujeme sa opäť dostať do energického tempa. Balíček je zložený z troch oddelených bylín, majúcich rôzny efek ...

18.60 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS618


skladom 4 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Jarné pomoc - rakytník / schizandra / kakao 200 g

skladom 1 kus

10.23


 
18.60

Balíček jarný pomoc je unikátnym komplexom bylín.

Balíček jarná pomoc využívame väčšinou po dlhých zimných mesiacoch, kedy trpíme jarnou únavou a potrebujeme sa opäť dostať do energického tempa.

Balíček je zložený z troch oddelených bylín, majúcich rôzny efekt na organizmus.

Rakytník rešetliakový je najčastejšie využívaný na podporu prirodzenej obranyschopnosti. Posilňuje imunitný systém a zvyšuje jeho odolnosť. Rakytníka sa prisudzujú blahodarné účinky na kardiovaskulárne zdravie, tráviaci zdravie a v neposlednom rade na zdravie a krásu kože.

Schizandra čínska je bylina I. rádu tradičné čínskej medicíny. Patrí medzi najcennejšie adaptogény , so silným detoxikačným účinkom . Schizandra sa používa ako tonikum pre podporu duševnej pohody. Prospešnú je pre pečeňové zdravie, normálne trávenie a čistenie organizmu. V starostlivosti o pečeňový zdravie sa radí na prvé priečky. Schizandra čínska prispieva k udržaniu normálneho respiračného zdravia.

Kaaové bôby (100% nepražené kakao) z Pobrežia Slonoviny. Tým, že kakaové bôby sú nepražené, majú schopnosť uchovať si čo možno najviac látok, potrebných na dosiahnutie požadovaného účinku. Kakaové bôby sú tou najčokoládovejšia čokoládou , akú kedy môžete ochutnať. Milovníci čokolád s vysokým obsahom kakaa si iste v kakaových bôboch z Pobrežia Slonoviny nájdu svoju lásku a uspokojenie.

Užívanie: Plody rakytníka užime ihneď po ranu v množstvo 1 čajovej lyžičky. Vhodné je do plodu raz uhryznúť a zapiť vodou. Schizandru užijeme po raňajkách v množstve 10-30 plodov podľa potreby. Vhodné je do plodu raz uhryznúť a zapiť vodou. Kakaové bôby užívame väčšinou okolo 1-2 hodiny popoludní, podľa biorytmu človeka - podľa potreby. Tento kolobeh možno počas dňa ešte raz zopakovať. Môžeme vynechať ktorúkoľvek súčasť okrem plodu rakytníka. Rakytník by mal byť použitý 2 × denne.

Zloženie:

  • Theobroma cacao 50%
  • Schisandra chinensis 25%
  • Hippophae rhamnoides 25%

    Suroviny na prípravu bylinkového čaju