Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ženšen pravý 6-ročný - Ginseng kapsule BIO 120 ks

Ženšen pravý 6-ročný - Ginseng kapsule BIO 120 ks

Kapsule sú vyrobené z ženšenu bieleho BIO 6letého, kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Jedná sa o vysokohorský ženšen z pohoria Čchang-Paj. Ženšen je bylinou pôvodom z Číny, kde má tisícročnú tradíciu užívania. Objavený bol prvýkrát v horách Mandžuska, čo je v sú ...

17.31 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1027


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
17.31

Kapsule sú vyrobené z ženšenu bieleho BIO 6letého , kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Jedná sa o vysokohorský ženšen z pohoria Čchang-Paj.

Ženšen je bylinou pôvodom z Číny, kde má tisícročnú tradíciu užívania. Objavený bol prvýkrát v horách Mandžuska, čo je v súčasnosti spoločne s niektorými miestami Severnej Kórey posledné miesto, kde by sme voľne rastúce ženšen ešte našli. Postupne bol s rastúcim ohlasom pre veľkú dopyt z voľnej prírody vyťažený. V dvadsiatom storočí sa začal už komerčne pestovať, predovšetkým v Kórei.

Predtým boli tie najkvalitnejšie korene vyvažované zlatom. Ženšen je u nás známy tiež pod názvom všehoj, čo naznačuje široké spektrum použitia tejto pravdepodobne Najhorúcejší ázijskej rastliny.

Používa sa najmä na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti . Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, udržanie koncentrácie. Je známy ako antioxidant , ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti, čulosti (ostražitosti) a vitalite . Odporúča sa užívať pri únave a stresu . Stabilizuje hladinu cukru v krvi . Ženšenu sú prisudzované pozitívne účinky na správnu funkciu imunitného systému - prispievajúce k prirodzenej obranyschopnosti organizmu . Podporuje sexuálne zdravie a erekciu.

Ženšen - Panax ginseng BIO má významný povzbudzujúci účinok . Pri odbúranie únavy a zvýšenie fyzickej aj mentálnej aktivity si telo stále zachováva možnosť bez problémov zaspať (niekoľko hodín po užití, samozrejme nepoužívame bezprostredne pred spaním). Ženšen BIO nemá vedľajšie účinky a nevzniká u neho tolerancia (nie je potreba zvyšovať dávky pre dosiahnutie rovnakého účinku).
Ženšen pravý v kombinácii s ginkgo biloba pozitívne pôsobí na kognitívne funkcie a krvný obeh, spoločne podporujú výkon mozgu. < / strong>

Odporúčané dávkovanie: Užívame 3 tobolky 1 × denne, 20 min.před jedlom.
Zloženie: 100% Panax ginseng BIO, 330 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy