Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ženšen - ginsenosidy štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Ženšen - ginsenosidy štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 528 mg ginsenoidov. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny ženšen pravý - Panax ginseng. Extrakt je štandardizovaný na obsah ginsenoidov. Extrakt z ženšenu pravého je využívaný ako antioxidant. Ženšen ...

17.67 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
17.67

Odporúčaná denná dávka obsahuje 528 mg ginsenoidov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny ženšen pravý - Panax ginseng. Extrakt je štandardizovaný na obsah ginsenoidov .

Extrakt z ženšenu pravého je využívaný ako antioxidant .

Ženšen pravý sa odporúča pri < strong> únave a stresu . Používa sa najmä k udržanie mentálnej výkonnosti . Podporuje kognitívne funkcie , pamäť a udržanie koncentrácie . Má pozitívny vplyv na regeneráciu po fyzickom výkone . Osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti a vitalite. Pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi . Podporuje imunitný systém a sexuálne zdravie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Panax ginseng štandardizovaný extrakt, 330 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy