Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zelená káva - CGA štandardizovaný extrakt kapsle 80 ks

Zelená káva - CGA štandardizovaný extrakt kapsle 80 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 800 mg CGA (chlorogenové kyseliny). Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu zo zelenej kávy - Coffea arabica. Extrakt je štandardizovaný na obsah CGA. Coffea arabica patrí medzi najstaršie a najznámejšie rastliny na ...

18.16 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
18.16

Odporúčaná denná dávka obsahuje 800 mg CGA (chlorogenové kyseliny).

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu zo zelenej kávy - Coffea arabica. Extrakt je štandardizovaný na obsah CGA .

Coffea arabica patrí medzi najstaršie a najznámejšie rastliny na svete. Z pražených zŕn tejto rastliny sa pripravuje jeden z najpopulárnejších nápojov - káva. Stále väčšiu popularitu si však získavajú aj nepražené zrná tejto rastliny, tzv. zelená káva .

Zrná zelenej kávy obsahujú telu prospešné látky, ktoré sa však vzhľadom k vysokým teplotám počas praženia ničí. Zelená káva je vyhľadávaná predovšetkým pre účinky chlorogenové kyseliny (GCA), na ktorú je tento extrakt štandardizovaný.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Extrakt zelenej kávy, podobne ako bežná káva, obsahuje aj prírodne sa vyskytujúce kofeín . Vo výťažku zo zelenej kávy Salvia Paradise® sú obsiahnuté 3% kofeínu.

Kofeín z kávy pomáha zlepšiť sústredenie a prispieva k zvýšeniu vytrvalostného výkonu , obratnosti a bystrosti.

Zloženie: 100% Coffea arabica štandardizovaný extrakt, 400 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 30 min. pred jedlom. Neužívať pred spánkom.

Obsah: 80 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. Obsahuje kofeín prírodného pôvodu.

Doplnok stravy