Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Vrbovka malokvetá kapsule 120 ks

Vrbovka malokvetá kapsule 120 ks

Bylinné kapsule vrbovky malokveté - Epilobium parviflorum Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80 cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nájdeme u potokov, rybníkov a v lúčnych priekopách. V ...

12.36 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1184


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
12.36

Bylinné kapsule vrbovky malokveté - Epilobium parviflorum

Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80 cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nájdeme u potokov, rybníkov a v lúčnych priekopách. Vrbovka je rastlinou vlhkomilné.

fytoterapeutickej využiteľnú časťou vrbovky je vňať s listami, stonkou i kvety. Užívanie vrbovky malokveté sa odporúča pre udržanie normálnych funkcií kĺbov - pohyblivosti . Radí sa do skupiny antioxidantov . Vrbovka malokvetá pomáha udržiavať menštruačné a menopauzální komfort. Podporuje normálne funkcie dolných močových ciest a prirodzené zdravie prostaty.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Zloženie: 100% Epilobium parviflorum herba, 300 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy