Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Tulsa - bazalka posvätná kapsule BIO 120 ks

Tulsa - bazalka posvätná kapsule BIO 120 ks

Bazalka posvätná čiže Tulsa je viacročná byliny pôvodom z južnej Ázie. Tvorí krík dorastajúci výšky cca 30-60 cm. Plodom bazalky posvätné sú štyri malá hnedá semienka. Bylina má zelené alebo fialové lístky, bohaté na silice, šíriaci príjemné charakter ...

12.12 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
12.12

Bazalka posvätná čiže Tulsa je viacročná byliny pôvodom z južnej Ázie. Tvorí krík dorastajúci výšky cca 30-60 cm. Plodom bazalky posvätné sú štyri malá hnedá semienka. Bylina má zelené alebo fialové lístky, bohaté na silice, šíriaci príjemné charakteristické arómu.

V ájurvéde, tradičnom liečiteľstve pôvodom z Indie, je bazalka posvätná známou bylinou. Prisudzujú sa jej antioxidačné vlastnosti. Tulsa BIO podporuje imunitný systém , aby bol schopný prirodzenej obranyschopnosti . Bazalka posvätná BIO prináša vitalitu, a to natoľko, že v starých ajurvédskych textoch je dokonca známa pod priezviskom "elixír života". Pozitívne pôsobenie má Tulsa BIO na naše srdce , ktoré podporuje v normálnom zdravom fungovaní. Tulsa BIO napomáha normálnemu zvládanie stresových situácií. Neopomenuteľné sú posilňujúce účinky bazalky posvätnej BIO na náš dýchací systém .

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly 3 × denne (alebo 1 tobolku 6 × denne), vždy 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Ocimum sanctum BIO, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Doplnok stravy