Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Triphala kapsule BIO 120 ks

Triphala kapsule BIO 120 ks

Triphala BIO zmes troch plodov vo forme kapsúl pre jednoduché užívanie! Triphala BIO je zmes troch plodov, a to: Amalaki, haritaki a vibhitaki. Jedná sa o plody tradičnej indickej medicíny - ajurvédy. Vyvážená zmes týchto plodov pôsobí ako očistný prostriedok s blahodať ...

Ďalšie informácie >

15.15 €
13.64 €

13.64 €, zľava 10%, ušetríte 1.51 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1088


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Triphala kapsule BIO 60 ks

skladom 5+ kusov

11.31 €
10.18


 
13.64

Triphala BIO zmes troch plodov vo forme kapsúl pre jednoduché užívanie!

Triphala BIO je zmes troch plodov, a to: a Malak , h aritaki a v ibhitaki . Jedná sa o plody tradičnej indickej medicíny - ajurvédy. Vyvážená zmes týchto plodov pôsobí ako očistný prostriedok s blahodarným vplyvom na trávenie a imunitný systém.

Amalaki BIO - indický egreše - emblica officinalis
Haritaki BIO - vrcholák tříslovinný - Terminalia chebula
Vibhitaki BIO - vrcholák myrobalánový - Terminalia bellirica

Vibhitaki - lat. Terminalia bellirica BIO
Vibhitaki prispieva k udržaniu normálneho tráviaceho zdravia, podporuje vylučovanie, udržuje črevnú mobilitu. Má vplyv na vizáž vlasov, pôsobí ako antioxidant, podporuje imunitný systém. Vibhitaki udržiava normálne zdravie pečene, kardiovaskulárne funkcie a podporuje respiračné zdravie. Je nápomocné pre kontrolu hladiny cukru a cholesterolu v krvi.

Haritaki - lat. Terminalia chebula BIO
Haritaki je doporučované pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu, udržanie normálnych funkcií trávenie, vylučovanie a pečene. Blahodarné účinky má na nervový systém, reguluje stres. Pôsobí ako antioxidant, podporuje reprodukčné funkcie, udržuje zdravú pleť a prispieva k udržaniu prirodzeného zdravia kardiovaskulárneho, respiračného a močového systému. Haritaki má vplyv na metabolizmus glukózy a hladinu cholesterolu v krvi.

Amalaki - lat. Emblica officinalis BIO
Amalaki podporuje tráviaci funkcie.Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Zloženie: 33,3% emblica officinalis BIO, 33,3% Terminalia bellirica BIO, 33,3% Terminalia chebula BIO, 470 mg / kapsula
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 3-4 tobolky denne, 20 min. pred jedlom. Odporúčame zapiť teplou vodou a užívať 6 mesiacov. Minimálna doba užívania 3 mesiace - maximálne 1 rok, potom odporúčame na 2 mesiace vysadiť.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy