Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ľubovník bodkovaný kapsule 120 ks

Ľubovník bodkovaný kapsule 120 ks

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí. Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav človeka. Prispieva k zlepšeniu nálady a udržanie e ...

Ďalšie informácie >

11.85 €
11.14 €

11.14 €, zľava 6%, ušetríte 0.71 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1201


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ľubovník bodkovaný kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

8.28 €
7.78


 
11.14

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí.

Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav človeka . Prispieva k zlepšeniu nálady a udržanie emočné rovnováhy a duševného zdravia. Ľubovník podporuje spánok a napomáha relaxáciu .

má priaznivé účinky na trávenie a podieľa sa na správne funkciu žlčníka . Harmonizuje respiračné zdravie a funkcie dolných močových ciest a obličiek . Udržuje normálne funkcie kardiovaskulárneho systému, celkovo osviežuje telo a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu .

Ľubovník bodkovaný prispieva k normálnemu priebehu menštruačného cyklu. < p>

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Zloženie: 100% Hypericum perforatum, 300 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. Ľubovník môže spôsobovať citlivosť na svetlo.

Doplnok stravy