Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ľubovník bodkovaný kapsule 120 ks

Ľubovník bodkovaný kapsule 120 ks

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí. Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav človeka. Prispieva k zlepšeniu nálady a udržanie e ...

10.84 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1201


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
10.84

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí.

Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav človeka . Prispieva k zlepšeniu nálady a udržanie emočné rovnováhy a duševného zdravia. Ľubovník podporuje spánok a napomáha relaxáciu .

má priaznivé účinky na trávenie a podieľa sa na správne funkciu žlčníka . Harmonizuje respiračné zdravie a funkcie dolných močových ciest a obličiek . Udržuje normálne funkcie kardiovaskulárneho systému, celkovo osviežuje telo a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu .

Ľubovník bodkovaný prispieva k normálnemu priebehu menštruačného cyklu. < p>

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Zloženie: 100% Hypericum perforatum, 300 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. Ľubovník môže spôsobovať citlivosť na svetlo.

Doplnok stravy