Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Spirulina kapsule BIO 120 ks

Spirulina kapsule BIO 120 ks

100% BIO Spirulina z ostrova Hainan Spirulina nie je riasa, ako býva mnohokrát tvrdilo. Spirulina je vláknitá sinice, žijúci v tropických jazerách Afriky, Ázie a Južnej Ameriky. Dnes väčšina svetovej produkcie na GREEN FOOD pochádza z Japonska. Spirulina BIO spoloč ...

12.69 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1033


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
12.69

100% BIO Spirulina z ostrova Hainan

Spirulina nie je riasa, ako býva mnohokrát tvrdilo. Spirulina je vláknitá sinice, žijúci v tropických jazerách Afriky, Ázie a Južnej Ameriky. Dnes väčšina svetovej produkcie na GREEN FOOD pochádza z Japonska. Spirulina BIO spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny.

Spirulinu používali ako zdroj potravy už dávni Aztékovia, ktorí ju zbierali z jazera Texcoco a následne ju konzumovali. Toto jedlo nazývali Tecuitlatl, čo v preklade znamená výkaly kameňa. Aj cez tento úsmevný názov donedávna prebiehali experimenty, ktoré mali za cieľ nakŕmiť spirulinou tretej krajiny sveta a utíšiť hladomor. Bohužiaľ tomu bráni veľmi drahý spôsob pestovania spiruliny.

Pre hodnotnú BIO spirulinu je nutné enormné množstvo svetla. Kvalitné BIO spirulinu spoznáme podľa veľmi tmavej farby - teda prebytku chlorofylu!

Spirulina BIO je známa ako účinný antioxidant . Antioxidanty sú látky, ktoré neutralizujú voľné radikály v tele, znižujú ich počet a napomáhajú predchádzať ich vzniku. Ďalej spirulina podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu . Je vhodné ju užívať pri redukčných diétach , pretože má schopnosť riadiť našu hmotnosť aj apetít . Pomôže nám chudnúť a mať váhu pod kontrolou . Zároveň nebudeme chudnúť dôležitú svalovú hmotu , ktorú nám pomôže naopak udržať . Jedným z častých problémov populácie býva vysoká hladina cukru v krvi , tú nám spirulina udržiava v správnej normálnej hladine . Obohaťte svoj jedálniček o túto jedinečnú potravinu prinášajúci vitalitu . S nadsádzkou môžeme povedať, že vám opäť navráti mladosti.

Zloženie: 100% Arthrospira platensis BIO 400 mg / kapsula, HPMC
Odporúčané dávkovanie: Užívame 4 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy

FAQ:

< strong> Koľko obsahuje spirulina fykocianinu?

Obsah fykocyanín je 12,8%.