Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Shilajit - Mumio kapsle 120 ks

Shilajit - Mumio kapsle 120 ks

Shilajit - mumio je svojím zložením jedinečná živice, teraz pre ľahké použitie vo forme kapsúl. Shilajit je látka podobná asfaltu, ktorá vzniká špecifickú premenou zvyškov rastlín a živočíchov stykom s minerálmi v extrémnych podmienkach ázijských veľhôr. Obj ...

15.52 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1083


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
15.52

Shilajit - mumio je svojím zložením jedinečná živice, teraz pre ľahké použitie vo forme kapsúl.

Shilajit je látka podobná asfaltu, ktorá vzniká špecifickú premenou zvyškov rastlín a živočíchov stykom s minerálmi v extrémnych podmienkach ázijských veľhôr. Objavený bol pravdepodobne lovci, ktorí sledovali zranenú zver, ktorá túto horninu opakovane vyhľadávala a lízal ju. Následne bolo pozorované rýchlejšie uzdravenie týchto zvierat. Na základe týchto skutočností sa stala aj intenzívnym záujmom človeka. Účinky shilajitu sa spomínajú už vo viac ako 3 000 rokov starých sanskrtských textoch. Moderná doba potom podrobila a stále podrobuje novým výskumom jedinečnú látku mumio.

V súčasnosti je shilajit používaná najmä na udržanie zdravých kostí a kĺbov . Je teda vhodný pre ženy, pomáha udržiavať menštruačné komfort . Známe sú účinky na trávenie, metabolizmus sacharidov a lipidov . Shilajit podporuje imunitný systém , uplatňuje sa ako antioxidant a omladzuje . Ovplyvňuje reprodukčnej funkcie a prispieva k udržanie normálnych mentálnych a kognitívnych funkcií . Shilajit sa tiež uplatňuje pri udržiavanie hmotnosti na normálnu výšku, ovplyvňuje močové funkcie.

Zloženie: 80% Asphaltum punjabianum, 20% maltodextrín, 480 mg / kapsula.
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 1-2 tobolky 1 × denne, 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Doplnok stravy, nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodný pre deti do 2 rokov a tehotné či dojčiace ženy. Neprekračovať dávkovanie. Pri podávaní lieku nebrať iné prípravky na doplnenie minerálnych látok a predovšetkým železa. Predávkovanie železom sa môže prejaviť stratou farby pleti, hnačkou, vracaním, zlyhaním pečene. Pri akejkoľvek nejasnosti či vedľajších účinkoch sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára.

Doplnok stravy