Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Schizandra bylinné kapsule 60 ks

Schizandra bylinné kapsule 60 ks

Jednoduché použitie vo forme kapsúl Schizandra čínska je bylina prvého poriadku tradičnej čínskej medicíny. Patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty. Schizandra má veľmi silný adaptogénny účinok a už po niekoľkých dávkach je zrejmé postupné odbúravanie podstupujú ...

Ďalšie informácie >

12.46 €
11.71 €

11.71 €, zľava 6%, ušetríte 0.75 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1117


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Schizandra bylinné kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

15.37 €
14.45


 
11.71

Jednoduché použitie vo forme kapsúl

Schizandra čínska je bylina prvého poriadku tradičnej čínskej medicíny. Patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty . Schizandra má veľmi silný adaptogénny účinok a už po niekoľkých dávkach je zrejmé postupné odbúravanie neprirodzenej stresovej reakcie organizmu (pozri účinky adaptogénov).

Schizandra je využívaná ako tonikum pre podporu duševné pohody . Jej pravidelné užívanie navodzuje psychickú pohodu . Tu je však nutné dávkovanie znížiť a rozdeliť do niekoľkých dávok.

Skvelé výsledky pri užívaní týchto bobúľ boli zaznamenané na funkciu pečene . Podporuje ich čistenie a udržiava pečeň zdravá. Výrazne normalizuje pečeňové funkcie.

Schizandra má tiež vplyv na respiračné zdravie.
< / strong>

Zloženie: 100% Schisandra chinensis fructus, 300 mg / kapsula
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte na bezpečné miesto mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Podľa MZČR je odporúčaná denná dávka schizandry čínskej maximálne 600 mg, avšak tradičná medicína odporúča až niekoľkonásobné množstvo.

Doplnok stravy