Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Schizandra bylinné kapsule 120 ks

Schizandra bylinné kapsule 120 ks

Jednoduché použitie vo forme kapsúl Schizandra čínska je bylina prvého poriadku tradičnej čínskej medicíny. Patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty. Schizandra má veľmi silný adaptogénny účinok a už po niekoľkých dávkach je zrejmé postupné odbúravanie podstupujú ...

13.64 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
13.64

Jednoduché použitie vo forme kapsúl

Schizandra čínska je bylina prvého poriadku tradičnej čínskej medicíny. Patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty . Schizandra má veľmi silný adaptogénny účinok a už po niekoľkých dávkach je zrejmé postupné odbúravanie neprirodzenej stresovej reakcie organizmu (pozri účinky adaptogénov).

Schizandra je využívaná ako tonikum pre podporu duševné pohody . Jej pravidelné užívanie navodzuje psychickú pohodu . Tu je však nutné dávkovanie znížiť a rozdeliť do niekoľkých dávok.

Skvelé výsledky pri užívaní týchto bobúľ boli zaznamenané na funkciu pečene . Podporuje ich čistenie a udržiava pečeň zdravá. Výrazne normalizuje pečeňové funkcie.

Schizandra má tiež vplyv na respiračné zdravie.
< / strong>

Zloženie: 100% Schisandra chinensis fructus, 300 mg / kapsula
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte na bezpečné miesto mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Podľa MZČR je odporúčaná denná dávka schizandry čínskej maximálne 600 mg, avšak tradičná medicína odporúča až niekoľkonásobné množstvo.

Doplnok stravy