Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Rozchodnica ružová - Rhodiola kapsle 120 ks

Rozchodnica ružová - Rhodiola kapsle 120 ks

Rozchodnica ružová je trváca bylina dorastajúca do výšky až 35 cm. Patrí do čeľade Crassulaceae (tučnolistovité), ktoré sa darí v chladných oblastiach zemegule. U nás je rastlinou vzácnou, teda chránenú. Rhodiola pôsobí pozitívne na srdce a cievny systém, p ...

Ďalšie informácie >

15.84 €
14.89 €

14.89 €, zľava 6%, ušetríte 0.95 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1023


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Rozchodnica ružová - Rhodiola kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

11.87 €
11.16


 
14.89

Rozchodnica ružová je trváca bylina dorastajúca do výšky až 35 cm. Patrí do čeľade Crassulaceae (tučnolistovité), ktoré sa darí v chladných oblastiach zemegule. U nás je rastlinou vzácnou, teda chránenú.

Rhodiola pôsobí pozitívne na srdce a cievny systém , podporuje okysličovanie a krvný obeh . Je doporučovaná pre udržanie normálnych funkcií tráviacej sústavy , má p priaznivé účinky na fyzický výkon a kondíciu . Ovplyvňuje nervový systém, kognitívne a duševnú výkonnosť . Rozchodnica ružová tíši emócie, najmä stres. Je známa ako adaptogen a antioxidant.

Zloženie: 100% Rhodiola rosea, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.


Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy