Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Stavikrv štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Stavikrv štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 80 mg stilbénov glykozidov. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny stavikrv mnohokvetý - Polygonum multiflorum. Extrakt je štandardizovaný na obsah stilbénov glykozidov. Stavikrv je jednoročné ...

22.14 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
22.14

Odporúčaná denná dávka obsahuje 80 mg stilbénov glykozidov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny stavikrv mnohokvetý - Polygonum multiflorum. Extrakt je štandardizovaný na obsah stilbénov glykozidov .

Stavikrv je jednoročná popínavá rastlina dorastajúca do dĺžky až 10 m. Červenohnedé korene sú drevnaté, byľ purpurovej farby hladkoplodá , v hornej časti rozvetvená. Stavikrv či He Shou Wu je veľmi cenená bylina tradičnej čínskej medicíny . Využíva sa pred a po športovej aktivite. Je vhodné predovšetkým pre mužov. Má priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém , pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Polygonum multiflorum štandardizovaný extrakt, 500 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy