Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Stavikrv štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Stavikrv štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 80 mg stilbénov glykozidov. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny stavikrv mnohokvetý - Polygonum multiflorum. Extrakt je štandardizovaný na obsah stilbénov glykozidov. Stavikrv je jednoročné ...

Ďalšie informácie >

24.99 €
23.49 €

23.49 €, zľava 6%, ušetríte 1.50 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1843


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
23.49

Odporúčaná denná dávka obsahuje 80 mg stilbénov glykozidov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny stavikrv mnohokvetý - Polygonum multiflorum. Extrakt je štandardizovaný na obsah stilbénov glykozidov .

Stavikrv je jednoročná popínavá rastlina dorastajúca do dĺžky až 10 m. Červenohnedé korene sú drevnaté, byľ purpurovej farby hladkoplodá , v hornej časti rozvetvená. Stavikrv či He Shou Wu je veľmi cenená bylina tradičnej čínskej medicíny . Využíva sa pred a po športovej aktivite. Je vhodné predovšetkým pre mužov. Má priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém , pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Polygonum multiflorum štandardizovaný extrakt, 500 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy