Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Rakytník rešetliakový kapsule 120 ks

Rakytník rešetliakový kapsule 120 ks

Rakytník rešetliakový, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý ker dorastajúci výšky až 6 m. Bol známy už v dávnej minulosti a tradične využívaný vo fytoterapii Ruska, Sibíri i niektorých častí Číny. Predmetom zberu sú plody, ktoré dozrievajú od augusta do okt ...

11.74 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1208


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
11.74

Rakytník rešetliakový, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý ker dorastajúci výšky až 6 m. Bol známy už v dávnej minulosti a tradične využívaný vo fytoterapii Ruska, Sibíri i niektorých častí Číny. Predmetom zberu sú plody, ktoré dozrievajú od augusta do októbra. Plodstvo tvorí podlhovasté oranžovej balmi okolo tŕnistých konárov.

Vysoký obsah účinných látok predurčuje rakytník pre podporu imunitného systému , prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu . Rakytník je vhodný pre všetky vyťažených osoby - športovcov, deti, starších ľudí - a to aj na dlhodobé užívanie. Pomerne presne je popísaný vplyv rakytníka na zažívacie ústrojenstvo . Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému . Vo fytoterapii je využívaný aj ako prostriedok prospešný pre normálnu zdravie kože.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly 2 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 2 × denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Hippophae rhamnoides fructus, 300 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy