Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Praslička roľná kapsule 120 ks

Praslička roľná kapsule 120 ks

Praslička roľná je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina, dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená od nížinatých polôh do horských oblastí. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie na vlhkých písčitohlinitých pôdach na ...

12.78 €
11.51 €

11.51 €, zľava 10%, ušetríte 1.27 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Praslička roľná kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

8.93 €
8.03


 
11.51

Praslička roľná je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina, dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená od nížinatých polôh do horských oblastí. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie na vlhkých písčitohlinitých pôdach na pastvinách, násypoch, svahoch a v lesoch. V niektorých krajinách, napr. V Japonsku a Kórei, sú v jarnom období púčiky prasličky bežnou zeleninovú stravou.

Praslička roľná podporuje zdravie močových ciest, pečene a ovplyvňuje kardiovaskulárne zdravie - elasticitu tepien. Praslička roľná je doporučovaná pre podporu dýchacieho ústrojenstva. minalizujúce efekt na kožu, vlasy a nechty, osviežuje telo a podporuje odolnosť organizmu voči vonkajším vplyvom . Praslička roľná pomáha udržiavať normálnu zdravie kĺbového aparátu . Prispieva k udržaniu normálneho zdravie kože, vlasov a nechtov, podporuje vylučovanie.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly 2 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 2x denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Equisetum arvense herba, 300 mg / kapsula
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy