Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Púpava lekárska štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Púpava lekárska štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 180 mg flavónov. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny púpava lekárska - Taraxacum officinale. Extrakt je štandardizovaný na obsah flavónov. Púpava čiže púpava lekárska je prehistoricky sta ...

14.67 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
14.67

Odporúčaná denná dávka obsahuje 180 mg flavónov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny púpava lekárska - Taraxacum officinale. Extrakt je štandardizovaný na obsah flavónov .

Púpava čiže púpava lekárska je prehistoricky stará a veľmi známa rastlina, ktorá je hojne rozšírená po celom území Slovenskej republiky. Vo fytoterapii je využiteľnou časťou koreň.

Púpava pôsobí ako prebiotikum , ktorého hlavnou funkciou je stimulácia a podpora trávenia . Prispieva ku správnej činnosti žalúdka a pečene . Podporuje normálnu funkciu močovej sústavy . Patrí medzi antioxidanty. Má priaznivé účinky na metabolizmus sacharidov .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Taraxacum officinale štandardizovaný extrakt, 450 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy