Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Púpava lekárska kapsule 60 ks

Púpava lekárska kapsule 60 ks

Púpava čiže púpava lekárska je bylina dorastajúca do výšky až 40 cm. Jedná sa o prehistoricky starou a veľmi známu rastlinu, ktorá je hojne rozšírená po celom území Slovenskej republiky, preto je tiež často považovaná za rastlinu burinnou. V tradičnej ...

Ďalšie informácie >

7.77 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1310


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Púpava lekárska kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

11.47


 
7.77

Púpava čiže púpava lekárska je bylina dorastajúca do výšky až 40 cm. Jedná sa
o prehistoricky starú a veľmi známu rastlinu, ktorá je hojne rozšírená po celom území Slovenskej republiky, preto je tiež často považovaná za rastlinu burinnou.

V tradičnej medicíne je však púpavový koreň veľmi cenený a je vhodný najmä pre udržanie normálnych tráviacich funkcií - pôsobí ako prebiotikum . Púpava lekárska sa ďalej používa ako účinný antioxidant , podporuje pečeňové a žalúdočné funkcie , je vhodná pre udržanie normálneho stavu močového systému . Užívanie smetankového koreňa je doporučované pre podporu tráviaceho traktu . Koreň je často súčasťou bylinných zmesí.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Taraxacum officinale, 375 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy