Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Púpava lekárska kapsule 120 ks

Púpava lekárska kapsule 120 ks

Púpava čiže púpava lekárska je bylina dorastajúca do výšky až 40 cm. Jedná sa o prehistoricky starou a veľmi známu rastlinu, ktorá je hojne rozšírená po celom území Slovenskej republiky, preto je tiež často považovaná za rastlinu burinnou. V tradičnej ...

Ďalšie informácie >

12.56 €
11.31 €

11.31 €, zľava 10%, ušetríte 1.25 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1309


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Púpava lekárska kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

8.46 €
7.62


 
11.31

Púpava čiže púpava lekárska je bylina dorastajúca do výšky až 40 cm. Jedná sa
o prehistoricky starú a veľmi známu rastlinu, ktorá je hojne rozšírená po celom území Slovenskej republiky, preto je tiež často považovaná za rastlinu burinnou.

V tradičnej medicíne je však púpavový koreň veľmi cenený a je vhodný najmä pre udržanie normálnych tráviacich funkcií - pôsobí ako prebiotikum . Púpava lekárska sa ďalej používa ako účinný antioxidant , podporuje pečeňové a žalúdočné funkcie , je vhodná pre udržanie normálneho stavu močového systému . Užívanie smetankového koreňa je doporučované pre podporu tráviaceho traktu . Koreň je často súčasťou bylinných zmesí.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Taraxacum officinale, 375 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy