Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pestrec - silymarín štandardizovaný extrakt kapsule

Pestrec - silymarín štandardizovaný extrakt kapsule

Odporúčaná denná dávka obsahuje 300 mg silymarínu, 176 mg silybinu, 100 mg isosilybinu A, B a 52 mg silydianinu a silychristín. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny pestrec mariánsky - Silybum marianum. Pestrec marián ...

15.69 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1720


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
15.69

Odporúčaná denná dávka obsahuje 300 mg silymarínu, 176 mg silybinu, 100 mg isosilybinu A, B a 52 mg silydianinu a silychristín.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny pestrec mariánsky - Silybum marianum.

Pestrec mariánsky je jednoročná alebo dvojročná bylina dorastajúca do výšky až 1 , 5 m. Na fytoterapeutickej účely sa zbierajú plody - celá semená.
Pestrec mariánsky prispieva k udržaniu normálnych funkcií tráviaceho systému , má vplyv na funkciu a prečistenie pečene . Pôsobí ako antioxidant , podporuje činnosť srdce , prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Normalizuje hladinu cukru v krvi .

Zloženie : 100% Silybum marianum štandardizovaný extrakt, 375 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) 1 kapsulu 1 × denne. Deťom dávkujeme úmerne ich telesnej hmotnosti, obsah kapsule možno vyprázdniť a rozmiešať s vodou. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie : Uchovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy