Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Orech čierny kapsule 60 ks

Orech čierny kapsule 60 ks

Orech čierny je statný strom dorastajúci do výšky až 40 m a šírky až 25 m. Domovinou mu je Severná Amerika - východná časť USA, odkiaľ bol v 17. storočí dovezený do Európy. V Českej republike bol prvýkrát zaznamenaný v r. 1835. V súčasnosti ho môžeme vidieť v Zámec ...

Ďalšie informácie >

9.65 €
8.68 €

8.68 €, zľava 10%, ušetríte 0.97 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1575


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Orech čierny kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

13.84 €
12.46


 
8.68

Orech čierny je statný strom dorastajúci do výšky až 40 m a šírky až 25 m. Domovinou mu je Severná Amerika - východná časť USA, odkiaľ bol v 17. storočí dovezený do Európy. V Českej republike bol prvýkrát zaznamenaný v r. 1835. V súčasnosti ho môžeme vidieť v zámockých záhradách a parkoch. Orech čierny má hnedosivá až čiernošedej ryhovanou kôru, listy dlho zašpicatené a pílkovité.

Toto je jednodomá strom s guľovitými plodmi, ktoré obsahujú jedlá jadra. Orech čierny kvitne v máji a v júni. Zbernú časťou je najmä oplodie orecha, ktoré sa užíva vnútorne.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Juglans nigra, 400 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) 2 kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.

Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy