Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Moringou olejodárná kapsule 60 ks

Moringou olejodárná kapsule 60 ks

Bylinné kapsule moringy olejodárné - Moringou oleifera pre pohodlné užívanie! Domovinou moringy olejodárné je India, oblasť okolo Himalájí. V dnešnej dobe sa vyskytuje v oblasti trópov a subtrópov, kde teplota neklesá pod 20 ° C. Jedná sa o viacúčelovú rastlinu ...

Ďalšie informácie >

10.61 €
9.55 €

9.55 €, zľava 10%, ušetríte 1.06 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1177


skladom 5 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Moringou olejodárná kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

15.24 €
13.72


 
9.55

Bylinné kapsule moringy olejodárné - Moringou oleifera pre pohodlné užívanie!

Domovinou moringy olejodárné je India, oblasť okolo Himalájí. V dnešnej dobe sa vyskytuje v oblasti trópov a subtrópov, kde teplota neklesá pod 20 ° C. Jedná sa o viacúčelovú rastlinu, z ktorej možno spotrebovať všetky časti.

Koreň pre svoju pálčivú chuť je využívaný ako náhradka chrenu a je schopný udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Z kôry sa zbiera vlákno, z ktorého sa ďalej vyrába povrazy a rohože, konáre sú obľúbeným krmivom pre ťavy. Semená z dozretých plodov sa pražia a chuťou pripomínajú oriešky. List je najzaujímavejšou časťou tejto rastliny, na indickom subkontinente av Afrike je tradičnou súčasťou stravy. Konzumuje sa v surovom, varenom i sušenom stave. Moringou je rastlina, ktorá je využívaná v mnohých tropických kultúrach.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch či v herbári.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 3 kapsuly 2 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 2 × denne.
Zloženie: 100% Moringou oleifera folium, 350 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy