Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Medvedí cesnak kapsule 60 ks

Medvedí cesnak kapsule 60 ks

Medvedí cesnak je trváca rastlina dorastajúca do výšky až 40 cm. Koreň má cibuľovitá, stonku priamy, listy prevažne prízemný a stopkaté, na povrchu potiahnuté kutikulou - preto sú listy hladké a svetlé. Kvety medvedieho cesnaku sú biele, drobné a často vytv ...

Ďalšie informácie >

9.06 €
8.51 €

8.51 €, zľava 6%, ušetríte 0.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1222


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Medvedí cesnak kapsle 120 ks

skladom 5+ kusov

13.44 €
12.63


 
8.51

Medvedí cesnak je trváca rastlina dorastajúca do výšky až 40 cm. Koreň má cibuľovitá, stonku priamy, listy prevažne prízemný a stopkaté, na povrchu potiahnuté kutikulou - preto sú listy hladké a svetlé. Kvety medvedieho cesnaku sú biele, drobné a často vytvára kvetenstvo v tvare okolík. Plodom je tobolka. Domovinou mu je Kaukaz, východná Európa as postupom času sa jeho geofyty rozširoval po celej Európe a Ázii.

Medvedí cesnak má blahodárny vplyv na zdravie srdca a cievny systém, podporuje obehové funkcie, prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu cholesterolu. Podporuje vylučovanie ťažkých kovov z organizmu, ovplyvňuje funkcie čriev . Zaujímavé je, že po užívaní nie je užívateľ cítiť tak, ako po užívaní cesnaku kuchynského.

Odporúčané dávkovanie : Dospelí 3 × denne 2 kapsuly, deti od troch rokov 3 × denne 1 kapsulu, 20 min. pred jedlom.
Zloženie : 100% Allium ursinum herba, 240 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie : NIE JE určené pre deti do troch rokov, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy