Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Matcha Japan kapsule BIO 120 ks

Matcha Japan kapsule BIO 120 ks

Salvia Paradise® dováža BIO Matchu z Japonska. Jedná sa o najkvalitnejší japonský BIO čaj, ktorý je mletý tempom 40 g / hod. Pred mletím sú z listov čajovníka odstránené všetky žilky, až potom prebieha mletia. Vďaka dokonalému oslabenia dochádza k maximálnej v ...

16.23 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
16.23

Salvia Paradise® dováža BIO Matchu z Japonska. Jedná sa o najkvalitnejší japonský BIO čaj, ktorý je mletý tempom 40 g / hod. Pred mletím sú z listov čajovníka odstránené všetky žilky, až potom prebieha mletia. Vďaka dokonalému oslabenia dochádza k maximálnej vstrebateľnosti obsahových látok do organizmu.

Pôsobí ako antioxidant , má vplyv na mentálnu a fyzickú podporu . Matcha BIO je doporučovaná pri riadenie hmotnosti , ovplyvňuje metabolizmus tukov a hladinu glukózy v krvi . Prispieva k udržaniu normálneho zdravie kostí, kože, srdca a ústnej dutiny .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Camellia sinensis - Matcha BIO, 300 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC ( hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 3 × denne. Deti od troch rokov jednu kapsulu 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy . Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy