Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Marco kapsule 120 ks

Marco kapsule 120 ks

Marco je trvalá bylina alebo poloker dorastajúca do výšky až dva metre. Patrí do čeľade Asteraceae - astrovité. Bylina pochádza z peruánskych Ánd, vyskytuje sa v krajinách Južnej Ameriky a je preslávená svojou intenzívnou vôňou. Veľmi často sa vyskytuje ako krovy ...

Ďalšie informácie >

13.75 €
12.92 €

12.92 €, zľava 6%, ušetríte 0.83 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1387


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Marco kapsule 60 ks

skladom 5 kusov

9.58 €
9.01


 
12.92

Marco je trvalá bylina alebo poloker dorastajúca do výšky až dva metre. Patrí do čeľade Asteraceae
- astrovité. Bylina pochádza z peruánskych Ánd , vyskytuje sa v krajinách Južnej Ameriky
a je preslávená svojou intenzívnou vôňou . Veľmi často sa vyskytuje ako krovie na vlhkých blatistých brehoch riek v pobrežných oblastiach andských údolí a na okrajoch lesa.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.


Zloženie: 100% Ambrosia peruviana, 280 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 2 × denne. Deti od troch rokov jednu kapsulu 2 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy . Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy