Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maral - Leuzea kapsle 120 ks

Maral - Leuzea kapsle 120 ks

Bylinné kapsule maral - Leuzea carthamoides pre pohodlné užívanie! Maral je bylina pochádzajúca z drsných podmienok južnej Sibíri, dorastajúca do výšky až 180 cm. Miestnymi obyvateľmi je tu považovaná za jednu z popredných, veľmi cenených bylín. O mimoriadnych účinkoch ...

14.01 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 3 kusy


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
14.01

Bylinné kapsule maral - Leuzea carthamoides pre pohodlné užívanie!

Maral je bylina pochádzajúca z drsných podmienok južnej Sibíri, dorastajúca do výšky až 180 cm. Miestnymi obyvateľmi je tu považovaná za jednu z popredných, veľmi cenených bylín.

O mimoriadnych účinkoch Maral verejnosť prvýkrát informoval známy sibírsky etnograf G. N. Potatin na konci 19. storočia. Ako prvý preukazoval účinky tejto rastliny A. A. Saratikov v roku 1947, kedy ju skúšal u pacientov trpiacich všeobecnú mentálnej slabosťou.

Maral osviežuje telo, podporuje imunitný systém. Maral prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje mentálnu kapacitu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly 2 × denne, deti od 3 rokov 1 kapsulu 1 × denne, vždy 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Leuzea carthamoides, 355 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy