Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maca - Lepidium meyenii kapsule BIO 190 ks

Maca - Lepidium meyenii kapsule BIO 190 ks

Maca (maka) je pôvodom peruánska plodina, ktorej úžitkovú časťou je koreň. Ako fytoterapeutickej prostriedok sa pre svoju vyhlášenost rozšírila do celého sveta. Užívanie maky má vplyv na udržanie psychického a mentálneho zdravia. Používa sa ako prostriedok Prin ...

18.96 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1067


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
18.96

Maca (maka) je pôvodom peruánska plodina, ktorej úžitkovú časťou je koreň. Ako fytoterapeutickej prostriedok sa pre svoju vyhlášenost rozšírila do celého sveta. Užívanie maky má vplyv na udržanie psychického a mentálneho zdravia . Používa sa ako prostriedok prinášajúci výdrž a vitalitu , čím je vhodná ako pre športovcov, tak vrcholových manažérov a fyzicky náročná zamestnania.

Maca je zdrojom fytoestrogénov , ktoré majú pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu žien . Vhodné je užívanie napr. V období menopauzy . Medzi najžiadanejšie účinky maky radíme podporu plodnosti a sexuality.

Maka BIO Salvia Paradise® je vyrobená z hľúz sušených pri bežných teplotách.

Odporúčané denné dávkovanie a spôsob použitia: Dospelí 3 kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Lepidium meyenii BIO, 400 mg / 1 kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Krajina pôvodu: Peru

Nutričné ​​hodnoty:

V 100 g

V 3,6 g (DD) *

Energie

1 242 kJ / 296,9 kcal < / td>

44.71 kJ / 10,69 kcal

Bielkoviny

10,2 g

367 mg

Sacharidy

59 g

2,12 g

Tuky

1,6 g

57,6 mg

* DD - De nny dávka

Doplnok stravy