Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ľanové semienko kapsule 120 ks

Ľanové semienko kapsule 120 ks

Ľan siaty je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 1,2 m. Pestovaná je ako pre ľanové vlákno, tak predovšetkým pre svoje olejnaté semená. Pôvodom je rastlina z oblasti medzi východným Stredomorím a Indiou. Ľan siaty má priamu štíhlu lodyhu rozvetvenú do chudobného k ...

10.98 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 2 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
10.98

Ľan siaty je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 1,2 m. Pestovaná je ako pre ľanové vlákno, tak predovšetkým pre svoje olejnaté semená . Pôvodom je rastlina z oblasti medzi východným Stredomorím a Indiou. Ľan siaty má priamu štíhlu lodyhu rozvetvenú do chudobného kvetenstvo s nenápadnými priľahlými listy. Charakteristické sú pre neho svetlo modré päťpočetné kvietky pretkané tmavo modrými žilkami. Plodom je pětipouzdrá kapsula obsahujúca olejnaté semená.

Užívanie ľanového semienka podporuje a uľahčuje trávenie , uplatňuje sa pri kontrole telesnej hmotnosti . Má pozitívny vplyv na menopauzálny komfort , funkciu pŕs a prostaty.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Linum usitatissimum, 400 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) 3 kapsuly 3 × denne. Deťom dávkujeme úmerne ich telesnej hmotnosti, obsah kapsule možno vyprázdniť a rozmiešať s vodou.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy