Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Kustovnica čínska - Goji kapsule 60 ks

Kustovnica čínska - Goji kapsule 60 ks

Kapsule sú vyrobené z koncentrovaného prášku, ktorý je miešaný v pomere 9: 1 zo 100% filtrovanej šťavy lisované z plodov kustovnice čínskej - goji. Jedna lyžica prášku je vyrobená z deviatich lyžíc surového džúsu. Sušením rozprašovaním za teplôt neprevyšujúcich 30 ° ...

Ďalšie informácie >

10.79 €
10.14 €

10.14 €, zľava 6%, ušetríte 0.65 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1390


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kustovnica čínska - Goji kapsle 120 ks

skladom 5+ kusov

14.37 €
13.51


 
10.14

Kapsule sú vyrobené z koncentrovaného prášku, ktorý je miešaný v pomere 9: 1 zo 100% filtrovanej šťavy lisované z plodov kustovnice čínskej - goji. Jedna lyžica prášku je vyrobená z deviatich lyžíc surového džúsu. Sušením rozprašovaním za teplôt neprevyšujúcich 30 ° C sa dosiahla naozaj silného koncentrátu, ktorý 9 × prevyšuje obsahovú hodnotu látok v bežne dostupných 100% džúsoch z goji.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch týchto plodov na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: Lycium chinense, maltodextrín, 500 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí jednu kapsulu 2 × denne. Deti od troch rokov jednu kapsulu 1 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy . Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy