Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kustovnica čínska - Goji kapsle 120 ks

Kustovnica čínska - Goji kapsle 120 ks

Kapsule sú vyrobené z koncentrovaného prášku, ktorý je miešaný v pomere 9: 1 zo 100% filtrovanej šťavy lisované z plodov kustovnice čínskej - goji. Jedna lyžica prášku je vyrobená z deviatich lyžíc surového džúsu. Sušením rozprašovaním za teplôt neprevyšujúcich 30 ° ...

13.08 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kustovnica čínska - Goji kapsule 60 ks

skladom 1 kus

10.62 €
9.56


 
13.08

Kapsule sú vyrobené z koncentrovaného prášku, ktorý je miešaný v pomere 9: 1 zo 100% filtrovanej šťavy lisované z plodov kustovnice čínskej - goji. Jedna lyžica prášku je vyrobená z deviatich lyžíc surového džúsu. Sušením rozprašovaním za teplôt neprevyšujúcich 30 ° C sa dosiahla naozaj silného koncentrátu, ktorý 9 × prevyšuje obsahovú hodnotu látok v bežne dostupných 100% džúsoch z goji.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch týchto plodov na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: Lycium chinense, maltodextrín, 500 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí jednu kapsulu 2 × denne. Deti od troch rokov jednu kapsulu 1 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy . Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy