Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Kurkuma - kurkumín štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Kurkuma - kurkumín štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 570 mg kurkumínu. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny kurkuma dlhá - Curcuma longa. Extrakt je štandardizovaný na obsah kurkumínu. Kurkuma sa najčastejšie používa ako korenie, jej spektrum použitia j ...

Ďalšie informácie >

18.43 €
16.58 €

16.58 €, zľava 10%, ušetríte 1.85 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1845


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
16.58

Odporúčaná denná dávka obsahuje 570 mg kurkumínu.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny kurkuma dlhá - Curcuma longa. Extrakt je štandardizovaný na obsah kurkumínu.

Kurkuma sa najčastejšie používa ako korenie, jej spektrum použitia je však oveľa širší. Pozitívne pôsobí na uchovanie zdravie kĺbov a kostí . Prispieva k dobrému tráveniu . Má vplyv na obsah tuku v pečeni a normálnu činnosť pečene . Podporuje správnu funkciu krvného obehu , kardiovaskulárneho a dýchacieho systému. Dokázané sú aj účinky na činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu . Je označovaná ako antioxidant . Priaznivo pôsobí na imunitný systém a zdravý vzhľad pleti .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Curcuma longa štandardizovaný extrakt, 300 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy