Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Valeriána lekárska kapsule 120 ks

Valeriána lekárska kapsule 120 ks

Kozlík lekársky je bylinou hojne používanou v ľudovom liečiteľstve. Jedná sa o trvalku dorastajúca výšky až 1 m, ktorej pôvodnou domovinou je Európa a menšia časť Ázie. Kozlík je vyhľadávaný hlavne pre jeho pozitívne účinky na kognitívne funkcie a duševné zdravie ...

11.88 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
11.88

Kozlík lekársky je bylinou hojne používanou v ľudovom liečiteľstve. Jedná sa o trvalku dorastajúca výšky až 1 m, ktorej pôvodnou domovinou je Európa a menšia časť Ázie.

Kozlík je vyhľadávaný hlavne pre jeho pozitívne účinky na kognitívne funkcie a duševné zdravie . V období zvýšeného stresu prispieva k schopnosti relaxovať . Má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém , pomáha udržiavať normálny krvný tlak a priaznivo pôsobí na trávenie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie : 100% Valeriana officinalis radix, 250 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.

Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy . Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy