Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kozinec blanitý kapsule 120 ks

Kozinec blanitý kapsule 120 ks

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém, odporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Kozinec je mimo to významný adaptogén. Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré pomáha ...

12.84 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1144


skladom 5 kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
12.84

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém , odporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu.

Kozinec je mimo to významný adaptogén . Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré pomáhajú prispôsobiť a zvyšovať odolnosť organizmu proti nepriaznivým vplyvom ako je stres, fyzická únava a ďalšie. Adaptogény majú zjednodušene povedané pozitívny vplyv na odolnosť organizmu proti fyzickej a psychickej záťaži . Kozinec blanitý je tiež antioxidant. Tie prispievajú k neutralizácii voľných radikálov v tele. Pozitívne sú účinky kozinca na kardiovaskulárny systém . Normalizuje krvný tlak, krvný obeh a udržuje cievy zdravé .

Kozinec blanitý má vplyv na správnu funkciu močového mechúra a < strong> vylučovacej funkcie obličiek . Ďalej prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Kozinec blanitý podporuje menštruačné a menopauzálne komfort . Muža pokúšajúci sa o potomka poteší, že práve kozinec má pozitívny vplyv na pohyblivosť spermií a zvýšia tak ich šance na počatie.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 4 × denne, 20 min. pred jedlom.

Zloženie : 100% Astragalus membranaceus, 330 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypermelosa). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy