Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pro muže
Pro muže
Kotvičník - protodioscín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Kotvičník - protodioscín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 700 mg protodioscínu. Kapsule sú vyrobené z extraktu získaného z kotvičníka zemného - Tribulus terrestris. Extrakt je štandardizovaný na účinnú látku protodioscín. Kotvičník zemný - Tribulus má vplyv na hormonálnu aktivitu ...

23.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1718


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
23.55

Odporúčaná denná dávka obsahuje 700 mg protodioscínu.

Kapsule sú vyrobené z extraktu získaného z kotvičníka zemného - Tribulus terrestris. Extrakt je štandardizovaný na účinnú látku protodioscín .

Kotvičník zemný - Tribulus má vplyv na hormonálnu aktivitu a podporuje močovej a reprodukčné orgány . Podporuje imunitný , dýchacie a nervový systém , prispieva k udržaniu normálneho stavu pleti ak prečistenie krvi . Ovplyvňuje energiu tela, uvoľňuje svalové napätie a je odporúčaný pre udržanie prirodzeného stavu kardiovaskulárneho zdravia .

Zloženie : 100% Tribulus terrestris štandardizovaný extrakt, 350 mg / kapsula. Jedna kapsula obsahuje 140 mg čistého protodioscínu. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 3-5 kapsúl denne, rozdelíme do 2 dávok. Užívame pred jedlom.
Skladovanie : Uchovajte v suchu a tme.
Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy

FAQ:

Prečo neuvádzame množstvo protodioscínu v% ako ostatní výrobcovia?

Informácie, že kapsula obsahuje extrakt s obsahom 60% protodioscínu, je zavádzajúce. Kapsule samotná obsahuje ďalšie balastné látky, ako mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a fosforečnan vápenatý. Uvádzame teda, že jedna naša kapsula obsahuje 140 mg čistého protodioscínu. Navyše jej obsahom nie sú vyššie uvedené aditíva, tak ako u iných výrobkov na trhu , ale 100% extrakt z Tribulus terrestris .

Skúste si spočítať, koľko mg protodioscínu (a za akú cenu) sa nachádza v iných výrobkoch.

Vlastnosti
Pro koho? Pro muže