Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kanadská brusnica sušená mrazom - lyofilizovaná kapsle 120 ks

Kanadská brusnica sušená mrazom - lyofilizovaná kapsle 120 ks

Kľukva veľkoplodá je malý postupný krík dorastajúci do výšky až jeden meter. Domovinou jej je Severná Amerika, odtiaľ pochádza jej najznámejšie názov "kanadská brusnica". Cenená a pestovaná je predovšetkým pre svoje chutné plody, ktoré sa veľkostne dajú prirovnať k ...

11.82 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
11.82

kľukva veľkoplodá je malý postupný krík dorastajúci do výšky až jeden meter. Domovinou jej je Severná Amerika, odtiaľ pochádza jej najznámejšie názov "kanadská brusnica". Cenená a pestovaná je predovšetkým pre svoje chutné plody, ktoré sa veľkostne dajú prirovnať k egrešov, avšak farba je červenkastá, až červená.

Kanadská brusnica čiže kľukva veľkoplodá je sušená mrazom v kapsuliach . Vákuové vymrazovania čiže lyofilizácia je najšetrnejší spôsob spracovania ovocia. Zachováva si až 90% obsahových látok. Kanadská brusnica obsahuje tzv. Proanthokyanidíny (PAC).

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924 / 2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch týchto plodov a látky PAC na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Vaccinium macrocarpon, 200 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) 3 kapsuly 3 × denne. Deťom dávkujeme úmerne ich telesnej hmotnosti, obsah kapsule možno vyprázdniť a rozmiešať s vodou.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy