Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Jiaogulan Thailand kapsule 120 ks

Jiaogulan Thailand kapsule 120 ks

Jiaogulan pochádza z juhovýchodnej Ázie z Thajska. Je nazývaný bylinou nesmrteľnosti či pětilistým ženšenom. Patrí do skupiny antioxidantov, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Je nápomocný pri prekyslení žalúdka - udržuje rovnováhu pH. Jiaogu ...

13.05 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1572


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
13.05

Jiaogulan pochádza z juhovýchodnej Ázie z Thajska . Je nazývaný bylinou nesmrteľnosti či pětilistým ženšenom. Patrí do skupiny antioxidantov , prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi . Je nápomocný pri prekyslení žalúdka - udržuje rovnováhu pH .

Jiaogulan Thailand blahodarne pôsobí na kardiovaskulárny systém , podporuje krvný obeh , prispieva k normálnej funkciu ciev a napomáha udržať normálne hodnoty tlaku a zdravie pečene. Jiaogulan podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Čerešňa, 400 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) dve kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy