Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ďatelina lúčna kapsule 120 ks

Ďatelina lúčna kapsule 120 ks

Ďatelina lúčna je trváca rastlina dorastajúca do výšky až 10 cm. Niekedy sa mu hovorí ďatelina červený, čo je zlý preklad z cudzích názvov. Pôvodom je z Európy a priľahlých častí Afriky a Ázie. V Českej republike sa začal pestovať v 19. storočí, dnes je ozdobou kaž ...

Ďalšie informácie >

13.03 €
12.25 €

12.25 €, zľava 6%, ušetríte 0.78 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1588


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ďatelina lúčna kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

9.47 €
8.90


 
12.25

Ďatelina lúčna je trváca rastlina dorastajúca do výšky až 10 cm. Niekedy sa mu hovorí ďatelina červený, čo je zlý preklad z cudzích názvov. Pôvodom je z Európy a priľahlých častí Afriky a Ázie. V Českej republike sa začal pestovať v 19. storočí, dnes je ozdobou každej rozkvitnutej lúky vo všetkých nadmorských výškach.

fytoterapeutickej využiteľnú časťou sú kvety ďateliny, ktoré sa zbierajú od mája do októbra . Ďatelina lúčna prispieva k udržaniu normálnych funkciou srdca - podporuje kardiovaskulárne zdravie a pôsobí na krvný tlak . Má blahodárny vplyv na zdravie kostí a je odporúčaný ženám v období menopauzy.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Zloženie: 100% Trifolium pratense, 250 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí (75 kg) 2 kapsuly 3 × denne. Užívame pred jedlom.

Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy