Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Haritaki kapsule 120 ks

Haritaki kapsule 120 ks

Haritaki je opadavý mohutný strom s oválnou košatou korunou, dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Presný preklad názvu znie "odplavuje, odnáša". Haritaki je doporučované pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu - imunitného ...

11.64 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1304


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
11.64

Haritaki je opadavý mohutný strom s oválnou košatou korunou, dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Presný preklad názvu znie "odplavuje, odnáša".

Haritaki je doporučované pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu - imunitného systému, ďalej k udržaniu normálnych funkcií trávenie , zažívanie , vylučovanie a pečene . Blahodarné účinky boli zaznamenané na nervový systém, zmysly, myseľ a pri odbúravanie stresu . Haritaki pôsobí ako antioxidant , podporuje reprodukčné funkcie , udržuje zdravie pleti a prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho , respiračného a močového systému . Má vplyv na metabolizmus glukózy a hladinu cholesterolu v krvi.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Tradičné použitia: Dospelí 1-2 tobolky 2 × denne, deti od 3 rokov 1 tobolku 1 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Terminalia chebula fructus, 375 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza) .Kapsle sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí.

Doplnok stravy