Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gymnema lesné kapsule BIO 120 ks

Gymnema lesné kapsule BIO 120 ks

Gymnema lesné (Gymnema sylvestre) je tropická liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Divoko rastie v oblastiach južnej a centrálnej Indie. Patrí medzi tradičné ajurvédskej byliny už viac ako 2 000 rokov. Z Indie pochádza tiež ďalšie označenie byliny gur - mar čiže zabite ...

13.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1777


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
13.27

Gymnema lesná (Gymnema sylvestre) je tropická liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Divoko rastie v oblastiach južnej a centrálnej Indie. Patrí medzi tradičné ajurvédskej byliny už viac ako 2 000 rokov. Z Indie pochádza tiež ďalšie označenie byliny gur - mar čiže zabíjač cukru .

Zbernú častí Gymnema sú jednoduché listy eliptického alebo oválneho tvaru. Najvýznamnejšími obsahovými látkami Gymnema sú gymnemové kyseliny, gymnesaponiny a gurmarin (peptid).

Gymnema lesné prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi . Ovplyvňuje chuť do jedla a zároveň podporuje metabolizmus glukózy a tukov . Vďaka týmto vlastnostiam je doporučovaná aj pre kontrolu telesnej hmotnosti .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2-3 × denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Gymnema sylvestre, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy