Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Gymnema lesné kapsule BIO 120 ks

Gymnema lesné kapsule BIO 120 ks

Gymnema lesné (Gymnema sylvestre) je tropická liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Divoko rastie v oblastiach južnej a centrálnej Indie. Patrí medzi tradičné ajurvédskej byliny už viac ako 2 000 rokov. Z Indie pochádza tiež ďalšie označenie byliny gur - mar čiže zabite ...

Ďalšie informácie >

14.86 €
13.38 €

13.38 €, zľava 10%, ušetríte 1.48 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1777


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Gymnema lesné kapsule BIO 60 ks

skladom 4 kusy

10.62 €
9.56


 
13.38

Gymnema lesná (Gymnema sylvestre) je tropická liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Divoko rastie v oblastiach južnej a centrálnej Indie. Patrí medzi tradičné ajurvédskej byliny už viac ako 2 000 rokov. Z Indie pochádza tiež ďalšie označenie byliny gur - mar čiže zabíjač cukru .

Zbernú častí Gymnema sú jednoduché listy eliptického alebo oválneho tvaru. Najvýznamnejšími obsahovými látkami Gymnema sú gymnemové kyseliny, gymnesaponiny a gurmarin (peptid).

Gymnema lesné prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi . Ovplyvňuje chuť do jedla a zároveň podporuje metabolizmus glukózy a tukov . Vďaka týmto vlastnostiam je doporučovaná aj pre kontrolu telesnej hmotnosti .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2-3 × denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Gymnema sylvestre, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy