Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guduchi - Chebule srdčitá kapsle 120 ks

Guduchi - Chebule srdčitá kapsle 120 ks

Bylinné kapsule Guduchi - chebule srdcovité pre pohodlné užívanie! Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov. Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je ...

13.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1188


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
13.27

Bylinné kapsule Guduchi - chebule srdcovité pre pohodlné užívanie!

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov.

Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je známy adaptogénne efekt - schopnosť prispôsobiť sa vonkajšiemu okolia a lepšie sa tak neho adaptovať. Ďalšou skupinou, do ktorej Guduchi patrí, sú antioxidanty .

Guduchi (slovensky chebule srdčitá) udržiava a prispieva k normálnej funkcii dýchacej sústavy a podporuje imunitný systém . Má vplyv na celkové zdravie organizmu . Guduchi blahodarne pôsobí na funkcie pečene a kože. Ovplyvňuje metabolizmus tukov. Ďalšie vplyv Guduchi bol zaznamenaný na hladinu cukru v krvi. Guduchi je prospešná pre normálnu funkciu obličiek a močových ciest.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 3 kapsuly 3 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 2x denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Tinospora cordifolia lignum, 300 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy